רואה חשבון המתמחה בהחזרי מס

תמיד שמעת על קרוב, בן משפחה או חבר שקיבל החזרים של אלפי ש”ח. מהיום גם את/אתה תוכלו לברר את זכאותכם להחזר מס וזאת בעזרת מילוי השאלון המצורף.
המשיכו לקרוא את השורות הבאות כי הסבלנות משתלמת . בתוך דקות ספורות תוכלו לדעת האם הנכם נמנים על הזכאים להחזרי מס של אלפי שקלים שיועברו ישירות לחשבונכם בבנק.
הרבה אנשים שואלים האם כדאי לי לתבוע החזר מס באמצעות חברה המתמחה בהחזרי מס לשכירים ?
היתרון בחברה המתמחה בהחזרי מס הוא ביכולת לטפל בנושא בצורה המקצועית ביותר ולאמוד בצורה מדויקת את החזר המס הצפוי תוך שימוש בתוכנות מתאימות ובידע הנדרש.בנוסף הגשת דוח באמצעות חברה שכזו נועד לחסוך את הזמן ואת אי הנוחות במפגש מול רשויות המס.

מדוע כדאי לי לתבוע את החזר המס אצל רואה חשבון מומחה בתחום

• רואה חשבון מומחה נותן כתב אחריות (בדרך כלל לא כולם מבטיחים דברים בכתב)
• רואה חשבון מומחה מתחיב להחזר כספך וזאת במידה והוגש באמצעותנו דוח להחזר מס ואילו מס הכנסה הודיע לאחר בדיקה כי על פי החישובים שלו הנך חייב במס.(בכפוף לכך שמסרת לידינו את כל הפרטים הרלוונטים בעת הגשת הדוח).כך אתה הלקוח מסיר דאגה מליבך ונותן לרואה חשבון לדאוג
• רואי חשבון מומחים ובעלי ניסיון עשיר יבדקו את הדוח שלך ויביאו למקסימום את החזר המס תוך ניצול מלוא הזכויות המגיעות לך כחוק
• רואה חשבון מומחה מחויבת לשמירה על סודיות ודיסקרטיות מלאה
• רואה חשבון מומחה משתמש בתוכנות המאושרות ע”י רשויות המס ומחוברת למחשבי מס הכנסה וביטוח לאומי
• רואה חשבון מומחה אינה גובה עמלת פתיחת תיק וגובה עמלה רק לאחר קבלת החזר המס ישירות לחשבון הבנק שלך

אילו אישורים וטפסים אני צריך לשמור כדי לזכות בהחזרי מס?

יש להציג מסמכים לגבי ההכנסות הניכויים והזיכויים לרבות : טופס 106 מהמעביד, אישורים מהמוסד לביטוח לאומי על גמלאות ששולמו (אבטלה,לידה ,וכו’), אישורים מרשות מקומית לגבי מקום מגורים (רלוונטי לגבי ישובי ספר ואחרים המזכים בהנחה) אישורים שנתיים מקופות גמל בהם הפקדת באופן עצמאי , טפסי 161 בגין פיצויים וכדומה.
רואה חשבון מומחה בתחום החזרי מס ידריך אותך באופן פרטני לגבי אישורים הנדרשים במקרה הספציפי שלך.
ניתן להגיש דוחות החזרי מס עד 6 שנים מתום שנת המס שקדמה לשנה הנוכחית.