טיפים להחזר מס

טיפים להחזרי מס

הנה כמה טיפים ואסטרטגיות חשיבה לגבי מסים של כל עובד. ישנם מקרים מיוחדים החלים על מנהל פרויקטים עצמאי סופרים ואנשי מקצוע יצירתיים אחרים, אז אני ידגיש את מה שאתם צריכים לדעת כדי להכין מסים שלך כדי למנוע חקירות של מס הכנסה. ראשית, הינה כמה חדשות נהדר להפליא. שיכולים לעזור שהכל יכול להסתדר בצורה הכי טובה.

[Total: 2 Average: 5]

להיות עצמאים הוא בהחלט אפשרי אחת האסטרטגיות המס הטוב ביותר הזמין כיום. אחר אסטרטגיות מס טובה כוללים להיות בעל הבית ולהיות משקיע. כל שלוש אסטרטגיות יש דבר אחד במשותף: אתה בשליטה מלאה על מצב המס שלך, ואתה יכול לצמצם את ההכנסה השוטפת לפי כל הפסדים יש לך מן עצמאי, להשכיר נכס, או השקעה.
שנית, הרשו לי לומר לכם כי מס הכנסה מודע לחלוטין של הטבות המס של להיות עצמאים. הם על המשמר מפני אנשים שיש להם שכר גבוה על ניהול פרויקטים, ולאחר הפסד עסקי גבוה בהתאמה, או שיש הפסדים בעסק שנה אחר שנה אין צורך להגיע למצב של דום לב כי הבריאות לפני כל דבר.. אם אתה נמצא באחד מהמצבים האלה, אתה צריך להתחיל לחשוב על איך להגן על עצמך במקרה של ביקורת מס הכנסה או “בוחן” את ההחזר המס. נדבר על זה מאוחר יותר. האסטרטגיה הבסיסית תכנון מס הכנסה הולך ככה: להפחית את ההכנסה החייבת שלך, משמרת ההכנסה החייבת במס הכנסה לתוך nontaxable, לנצל את זיכויי המס, ולשלם את הסכום הנכון של מסי מוערך. להיות סופר עצמאי מיד מציב אותך בשליטה מלאה של ההכנסה החייבת שלך, מה שאומר שאתה יכול לשלוט באופן מלא עד כמה מסים אתה משלם הרבה. לא יוזנח הם מסים מיוחדים לך לשלם בשביל להיות עצמאים. נדבר על עצמי תעסוקה מסים והשפעתה על ניכוי מס במקור או תשלומי המס המשוער. במידה ויש לך ילדים יש לך אפשרויות לדרוש הקלות במס.