ייעוץ מס מקצועי שעוזר לקבל החזר מס

אם גם אתם שכירים שאינם בקיאים בפקודות מס ההכנסה, דעו לכם כי היעדר הידע ממש לא מצדיק את הוויתור מראש על הגשת בקשה לקבלת החזר מס, שכן כסף זה מגיע לכם ע”פ חוק. פנייה ליועץ מס מקצועי תעשה לכם קצת סדר בכל המרחב הלא מוכר הזה.

הבנה בפקודות המס דורשת מקצוענות

עובדה מעניינת היא שמתוך כלל השכירים בישראל, לכ- 80% מגיע החזר מס בגובה זה או אחר אך לא כולם ניגשים על מנת לדרוש אותו. ישנם שכירים אסרטיביים יותר המקפידים לשלוח את טפסי 106 שלהם מדי שנה למס הכנסה ואכן מקבלים החזרי מס אך בגובה נמוך יותר ממה שהיו יכולים להשיג עבורם יועצי המס.
אנשי מקצוע אלה מומחים ברזי פקודות המס ומגיעים מתחום הכלכלה וראיית החשבון. ישנם סעיפים רבים המהווים אינדיקציה ברורה לקבלת החזר מס, סעיפים אשר אינם מופיעים בטפסי 106 אך עדיין קלים מאוד לבירור והוכחה, כאשר יודעים בדיוק מה לחפש – ידע זה נמצא אצל יועץ המס.
עובדים במספר מקומות עבודה בו זמנית? יש לכם עסק עצמאי ואתם גם שכירים? אם אתם לא מעוניינים שמקומות העבודה ידעו על ההכנסות הצדדיות שלכם ועדיין רוצים לקבל את אותו החזר מס שמגיע לכם, פנו אל יועץ המס אשר יפעל בשמכם בצורה אובייקטיבית ודיסקרטית לגמרי למען מטרה משותפת אחת.

כמה עולה לקבל ייעוץ מס מקצועי

משרדי יועצי מס רבים נוטים לא לגבות תשלום על פתיחת התיק, הייעוץ והבדיקה כך שהפגישות נעשות ללא לחץ מצד הלקוחות אשר נהנים מיוזמת היועץ והאסרטיביות שלו להשיג עבורכם החזרי מס בגובה מקסימאלי. התשלום ליועץ עבור עבודתו מתבצע אך ורק בשלב הסופי ביותר של התהליך וזאת רק לאחר שהכסף כבר מונח בבטחה בחשבון הבנק שלכם. משמעות הדבר כי אם לא קיבלתם החזר מס ממס הכנסה, לא תשלמו על השירות בפועל. במידה וכן קיבלתם החזרים, תשלמו ליועץ עמלה על עבודתו כאחוז מסך ההחזרים, כ- 15 עד 20 אחוזים ברוב המקרים.