הנהלת חשבונות והחזר מס לעסקים

עסק חדש וגם עסק שכבר מתנהל לא מזמן, מחויבים על פי חוק בשירותי הנהלת חשבונות! אנו לא ממליצים שתעשו זאת לבדכם, כי זהו עסק סבוך, שיש בו הרבה מה לדעת, התהליך כולל מעקב מלא ומדויק אחר רישומי העסק שלכם, אשר כולל את כל הרישומים שהעסק שלכם חייב לכל מיני גופים ולהפך, מעקב אחר רישומים של סכומים שגופים אחרים חייבים לכם. וכמובן, כולל גם רישומים של ההשקעה שלכם בציוד ובמלאי.

מדוע כל עסק חייב הנהלת חשבונות מקצועית?

הנהלת חשבונות מקצועית משקיעה רבות בתהליך העבודה ויכולה לעזור לכם גם כאשר אתם מעוניינים להכניס גורם חשוב לעסק שלכם, כמו לקוח גדול, למשל, תוך כדי כך שתעזור לכם להכין מצגת מדויקת, הכוללת את המצב הפיננסי של העסק שלכם.
הנהלת חשבונות תעניק לכם ייעוץ עסקי בכל מיני תחומים חשובים לעסק שלכם, כגון: האם כדאי לרכוש מכוניות לעובדים שלכם או שכדאי להשכיר להם אותן או שבכלל ליסינג הוא הכדאי ביותר עבורכם? מה יוכר כהוצאות בעסק שלכם ומה לא וכדומה.

החזרי מס לעסקים – חובה לדעת!

הרבה פעמים, בוודאי, נתקלתם במודעות, בהן כתוב כי מגיע החזרי מס והתעלמתם מכך? חבל… כי גם לעסקים מגיע פעמים רבות החזרי מס וחשוב לדעת שלפעמים מדובר בסכומים לא מבוטלים. זוהי פרוצדורה ארוכה, שממש לא כדאי לכם לעשות אותה בעצמכם. תפנו כמה שיותר מהר להנהלת חשבונות שלכם והן יעשו את העבודה בשבילכם. יכתן שאולי הם לא עשו חישובים נכונים או לא שמו לב לעניין החזרי מס.

הנהלת חשבונות מקצועית תעשה עבורכם את בדיקת הזכאות לקבלת החזרי מס וימלאו עבורכם את כל הטפסים הנדרשים לכך – מבלי שתיאלצו לעשות כלום, מלבד לתת להם עמלה קטנה בתמורה לשירותם, אשר שווה כל אגורה!